ESET Smart Security

Čo obsahuje:

  • ESET NOD 32 Antivirus
  • ESET NOD 32 Antispyware
  • ESET Personal Firewall
  • ESET Antispam

| Plne integrované bezpečnostné riešenie
| Komplexná inteligentná ochrana
| Vysoká rýchlosť skenovania
| Nízke nároky na systém


Komplexná a inteligentná ochrana je nevyhnutná v domácom ako i v každom inom prostredí. ESET Smart Security vám i vašej rodine pomôže ochrániť tie najcennejšie dáta pred infiltráciami a útokmi hackerov či obťažujúcimi spamovými správami.

Účinnosť a sila aplikácií si zvyčajne vyžadujú vysoké náklady. Tie najúčinnejšie počítačové aplikácie si zároveň vyžadujú značné množstvo systémových zdrojov, čo je na druhej strane vyvážené vynikajúcimi výsledkami. Takto by ale nemali fungovať bezpečnostné riešenia, ktorých cieľom je ochrániť váš počítač, a zároveň zachovať optimalizovaný výkon. ESET Smart Security nie je bezpečnostný balík zložený z rôznych modulov, z ktorých každý ponúka nejakú technológiu, ale predstavuje inteligentné riešenie poskytujúce viacnásobnú funkcionalitu na úplne novej úrovni.

Image

Väčšina bezpečnostných riešení je neprakticky poskladaná dohromady z rôznych produktov a vyžaduje, aby mnoho procesov prebiehalo simultánne, a preto je takmer nemožné, aby užívateľ dosiahol pri práci 100 % výkonnosť.

ESET Smart Security bolo vyvinuté ako úplne nové, vysoko optimalizované riešenie integrujúce štyri funkcionality, čím zaručuje ten najvyšší výkon pri minimálnom zaťažení a spotrebe pamäte.

Image

ESET Smart Security bol navrhnutý tak, aby poskytoval maximálnu funkčnosť, a pritom používal pokročilé technológie proaktívnej detekcie, a tým zabezpečil maximálnu ochranu proti vírusom, trójskym koňom, červom, adware, spyware, phishingu, rootkitom a iným internetovým hrozbám. To vám dovolí bezpečne surfovať na internete, hrať hry, pracovať s multimédiami alebo posielať emaily priateľom v pokoji domova.

Image

Rokmi preverená kvalita technológie ThreatSense®, zaisťujúca detekciu škodlivého kódu, je zdokonalená a spolu s personal firewallom a antispamom vytvorila nový produkt, kde jednotlivé moduly kooperujú v dokonalej synergii: ESET Smart Security.

ESET Smart Security je komplexným riešením pre bezpečnosť PC. Riešenie ESET Smart Security obsahuje okrem iného antivirus a antispyware. Pred sieťovými útokmi chráni personal firewall so systémom IDS a komfort užívateľa zvyšuje antispam, filtrujúci nevyžiadanú poštu, vrátane phishingu.

 

Odporúčaná konfigurácia pre fungovanie ESET Smart Security:
  • Microsoft ® Windows® Vista / XP / 2000 v odporúčanej konfigurácii pre danú verziu operačného systému.
  • 32 i 64 bit

Zdroj: www.eset.sk